Zdaj się na Polski. Zeszyt ćwiczeń B1

Autor

Barbara Łukaszewicz
Aleksandra Święcka
Piotr Garncarek

ISBN

978-83-970623-0-6

Poziom

B1,

Wersja

papierowa

Typ okładki

miękka

Liczba stron

164

Format

29,7 x 21

Zeszyt ćwiczeń jest uzupełnieniem podręcznika Zdaj się na polski! Zamieszczono w nim dodatkowe zadania związane z tematami lekcji z podręcznika. Każda lekcja rozpoczyna się ćwiczeniami leksykalnymi, częściowo utrwalającymi słownictwo z poziomu B1 i z niższych poziomów, a częściowo wprowadzającymi nowe słownictwo, umożliwiającymi budowanie rozwiniętych wypowiedzi pisemnych i ustnych. W każdej lekcji zeszytu ćwiczeń uwzględniono również zadania gramatyczne związane z tematem lekcji oraz poświęcone wybranym zagadnieniom z niższego poziomu, które nie zostały omówione w podręczniku. Dotyczą one np. odmiany czasowników studiować, uczyć się, uczyć, móc, potrafić /umieć, musieć, potrzebować, wiedzieć, znać, zaimka swój, modulantów być może, może być, chyba, prawdopodobnie, możliwe, dopiero, tylko, liczebników głównych, zdań ze spójnikiem żeby, przymiotników i przysłówków, internacjonalizmów i ich odpowiedników, skrótów i ich użycia, a także transformacji, które często występują w module Poprawność gramatyczna egzaminów państwowych.

Cena

74,00 

Produkt dostępny

Wysyłka w  48h

Masz pytania? Skontaktuj się!

Może spodoba się również…

W zeszycie ćwiczeń Zdaj się na Polski znajdują się również zadania poszerzające wiedzę kulturową i prezentujące sylwetki ciekawych Polaków. Są to Maria Czubaszek, Wojciech Inglot, Andrzej Blikle, Ernest Malinowski, Wanda Rutkiewicz, Piotr Pustelnik, Simona Kossak, Adam Wajrak, Jurek Owsiak i wielu innych.

Z myślą o osobach przygotowujących się do egzaminu certyfikatowego zamieszczono też zadania graficzne utrwalające pisownię wybranych polskich liter: ą, ć, cz, dz, dź, dż, ę, f, ch, i, j, k, ł, m, n, ó, r, rz, ś, sz, ź oraz ż.

Wszystkie części lekcji są opatrzone intuicyjnymi ikonkami symbolizującymi poszczególne rodzaje zadań.

Do zeszytu ćwiczeń dołączono również przykładowy egzamin na poziomie B1, który został stworzony na wzór testów udostępnionych na stronie http://certyfikatpolski.pl/. Warto go wykonać po zakończeniu nauki z podręcznikiem oraz zeszytem ćwiczeń Zdaj się na polski i sprawdzić swoją wiedzę.

Informacje dodatkowe
Wymiary 29,7 × 21 cm
Kategoria

Certyfikacja jpjo, Podręczniki dla dorosłych

Poziom

B1

Wersja poroduktu

Papierowa – okładka miękka

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zdaj się na Polski. Zeszyt ćwiczeń B1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opcje dostawy:
 • Kurier w Polsce
 • Kurier w Polsce - pobranie
 • Kurier w Europie
 • Paczkomaty Inpost
  14,00 zł
 • Paczkomaty InPost - pobranie
  18,00 zł
 • Darmowa dostawa ( PDF / Flipbook )
 • Darmowa dostawa
 • Flexible Shipping
Opcje płatności:
Szybkie przelewy online
Przelew tradycyjny
Płatność czekiem
Za pobraniem
PayPal