Ćwiczenia fonetyczne z języka polskiego

Filtruj
Kategoria
Poziom
Serie
Cena
-
Wersja
Ćwiczenia fonetyczne z języka polskiego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

W tej kategorii znajdziesz szeroką ofertę publikacji opracowanych przez czołowych specjalistów w dziedzinie nauki języka polskiego. Są one skierowane do osób, które pragną nauczyć się poprawnej wymowy poprzez ćwiczenia fonetyczne z języka polskiego.

Ze względu na stopień trudności języka polskiego, ćwiczenia te zostały opracowane w taki sposób, aby przekazywać jak największą ilość wiedzy niezbędną do opanowania prawidłowej wymowy, ale jednocześnie robić to w sposób przystępny i zrozumiały. Dzięki dokładnie dobranym przykładom, cała publikacja jest przyjemna w odbiorze i pomaga szybko i skutecznie opanować fonetykę języka polskiego.

W publikacjach od StartPolish znajdziesz bogactwo zadań, tekstów oraz dialogów, które umożliwią Ci sprawne przyswajanie fonetyki języka polskiego. Autorzy za cel postawili sobie stworzenie propozycji, które całkowicie wyczerpią temat w sposób prosty, komunikatywny, a jednocześnie przyjemny w odbiorze. W publikacjach zostały poruszone najważniejsze kwestie takie jak prozodia czy głoskowanie. Każde zagadnienie poruszane na łamach tych publikacji pomoże obcokrajowcom poznać piękno języka polskiego i nauczyć się jego poprawnej wymowy.

Strona wyszukana po frazach:

ćwiczenia fonetyczne język polski, ćwiczenia fonetyczne, fonetyka polska ćwiczenia, fonetyka języka polskiego, fonetyka języka polskiego w ćwiczeniach, ćwiczenia fonetyczne dla dzieci, ćwiczenia fonetyczne dla obcokrajowców, ćwiczenia fonetyczne dla obcokrajowców pdf, ćwiczenia z fonetyki