W naszej szkole języka polskiego StartPolish prowadzimy indywidualne i grupowe lekcje języka polskiego, które są szansą na wszechstronne zapoznanie się z wszystkimi jego tajnikami. Każdorazowo czynimy to w sposób jak najbardziej dopasowany do konkretnej jednostki lub danej grupy kursantów. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do uczniów oraz całych grup. W efekcie zapewniamy najwyższą jakość przeprowadzanych lekcji. Bazujemy na doskonale opracowanych materiałach dydaktycznych, które pozwalają na skuteczne i bezproblemowe opanowanie języka polskiego.

Decydując się na prywatne lekcje języka polskiego w StartPolish, możesz oczekiwać najwyższej jakości usług, które będą dla Ciebie ogromną pomocą w zakresie zapoznawania się z zasadami języka polskiego. Stawiając na nasz intensywny kurs języka polskiego dla obcokrajowców, pozwalasz nam wesprzeć Cię w podążaniu w kierunku założonych celów edukacyjnych. Z nami uda Ci się osiągnąć upragniony sukces i wynieść swoje umiejętności językowe na zadowalający poziom.

Dlaczego warto nauczyć się języka polskiego?

Bardzo często mówi się o języku polskim, że jest on najtrudniejszy na świecie. Rzeczywiście wiele czynników sprawia, że może on poszczycić się takim mianem, jednak my staramy się walczyć z tym stereotypem. Skutecznie uświadamiamy, że można nauczyć się języka polskiego, a potem posługiwać się nim z pełną świadomością. A opłaca się to uczynić z wielu przyczyn. Przede wszystkim cudzoziemcy posiadający taką umiejętność mogą pochwalić się oryginalnym asem w rękawie i dzięki temu zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia pracy na terenie naszego kraju. Wiele osób z zagranicy decyduje się na poszerzenie swojej wiedzy w tym zakresie ze względu na przeprowadzkę do Polski i odczuwaną w związku z tym barierę komunikacyjną.

Kurs języka polskiego – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Chcesz nauczyć się języka polskiego? Nie zdecydowałeś jeszcze, czy będziesz na własną rękę zdobywał wiedzę, czy poszukujesz wsparcia w formie kursu językowego prowadzonego przez specjalistów? Wiele argumentów przemawia za tym, że to drugie rozwiązanie może przynieść o wiele więcej korzyści. Dzięki takiej decyzji masz kontakt z profesjonalnymi lektorami, którzy potrafią w atrakcyjny sposób przekazać posiadaną wiedzę. Nauczyciele wskażą także, które pomoce dydaktyczne są najbardziej przydatne i pomogą w wyborze podręcznika dopasowanego do Twojego początkowego poziomu wiedzy. Zajęcia w szkole językowej odbywają się cyklicznie, zatem dajesz sobie tym samym szansę na regularne poszerzanie, powtarzanie i aktualizowanie swojej wiedzy. To dobra recepta na przełamanie bariery językowej. W rezultacie wzrasta motywacja do nauki, a w razie chwilowego zwątpienia w swoje możliwości można znaleźć wsparcie.

Co wyróżnia nasze lekcje języka polskiego?

Prowadząc intensywny kurs języka polskiego dla obcokrajowców, bazujemy na naszym 18-letnim doświadczeniu w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować uczniom rzeczywistą pomoc w zakresie zdobywania kolejnych kompetencji językowych. Na przestrzeni tego czasu udało nam się dostrzec, przed jakimi wyzwaniami stają kursanci z zagranicy, którzy pragną nauczyć się polskiego. Na bieżąco obserwujemy zmieniającą się rzeczywistość i dopasowujemy formy przekazywania wiedzy do pojawiających się przekształceń. Ponadto jesteśmy autorkami serii podręczników START do nauki języka polskiego jako obcego oraz książki „Gramatyka dla praktyka”. To wysokiej jakości materiały dydaktyczne, które pozwalają poznawać zagadnienia teoretyczne, a potem weryfikować stopień ich przyswojenia za pomocą ćwiczeń i zadań sprawdzających. Mało tego nieustannie się rozwijamy i dzielimy swoją wiedzą z innymi – szkolimy nauczycieli języka polskiego jako obcego i prowadzimy intensywne kursy doskonalenia zawodowego dla lektorów w Polsce i za granicą.

Jakie lekcje języka polskiego znajdują się w naszej ofercie?

Nasza różnorodna oferta sprawia, że każda osoba zainteresowana poznaniem języka polskiego znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie i dopasuje je do osobistych upodobań oraz potrzeb. Są to zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe, które odbywają się na wszystkich poziomach – od początkującego, aż po zaawansowany. Cechuje nas także elastyczność co do miejsca, w którym odbywają się zajęcia. Może to być biuro lub dom klienta. Idąc z duchem czasu, dajemy możliwość odbywania kursu przez Skype. Pokazujemy, że nauka zdalna może być tak samo efektywna, jak lekcje stacjonarne. Ponadto w naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne kursy języka polskiego ukierunkowane na tematykę bankowości.

Jakie są nasze priorytety?

Za główny cel stawiamy sobie jak najlepsze efekty osiągane przez naszych uczniów. Zależy nam, aby intensywny kurs języka polskiego dla obcokrajowców oraz wszystkie nasze inne zajęcia były dla nich źródłem ogromnej satysfakcji i radości z czynionych postępów. Nasze priorytety to: nauka komunikacji, efektywność każdej lekcji oraz konsekwentna realizacja przez uczniów zamierzonych celów językowych. Z nami możesz osiągnąć sukces i zacząć swobodnie posługiwać się językiem polskim w różnych codziennych, jak i oficjalnych sytuacjach.

Sprawdź również nasz wpis dotyczący nauki języka polskiego dla rosjan!

Strona wyszukana po frazach: 

kurs języka polskiego dla obcokrajowców, lekcje j.polskiego, kurs polskiego dla obcokrajowców, lekcja języka polskiego dla obcokrajowców, lekcje języka polskiego, lekcje języka polskiego dla obcokrajowców, lekcje polskiego dla cudzoziemców, lekcje jezyka polskiego dla dzieci, lekcje języka polskiego dla dzieci, lekcje polskiego dla dzieci, lekcje polskiego dla obcokrajowców

Zapraszamy! Pierwsza lekcja oraz dojazd do klienta w granicach Warszawy gratis! 

Aby umówić się na pierwszą darmową lekcję, wypełnij ankietę: Zgłoszenie na kurs lub zadzwoń: +48 606 128 024, +48 606 479 199.