Kursy języka polskiego

Oferujemy indywidualne lekcje języka polskiego oraz zajęcia grupowe In Company. Nasze zajęcia prowadzone są przez najlepszych lektorów, którzy korzystają z efektywnych materiałów dydaktycznych.

W naszych indywidualnych lekcjach zapewniamy spersonalizowane podejście, dostosowane do konkretnych potrzeb i celów każdego ucznia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym uczniem, nasi doświadczeni lektorzy dostosują lekcje do Twojego poziomu zaawansowania i stylu nauki. Dzięki temu otrzymujesz skoncentrowaną naukę i szybko rozwijasz swoje umiejętności w opanowywaniu języka polskiego.

Oferta kursów

Nasza urozmaicona oferta sprawia, że każda osoba zainteresowana poznaniem języka polskiego znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie i dopasuje je do osobistych upodobań oraz potrzeb.

Kursy indywidualne
Dostępne formy:
 • Stacjonarne
 • On-line
Wielkość
grupy:
1 os.
Poziomy:
 • A1/A2/B1/B2/C1/C2
Cele kursów:
Celem kursu jest zindywidualizowana praca nad potrzebami językowymi studenta.
Wymiary godzinowe kursów:
 • Pojedyńcze lekcje / 120 zł/h
 • Polski 10h / 1100 zł za kurs
 • Polski 30h / 3050 zł za kurs
 • Polski 60h / 5900 zł za kurs
Kursy grupowe InCompany
Dostępne formy:
 • Stacjonarne
 • On-line
Wielkość
grupy:
2-6 os.
Poziomy:
 • A1/A2/B1/B2/C1/C2
Cele kursów:
To bardziej ekonomiczna formuła pozwalająca pracować w grupie osób o podobnej motywacji i potrzebach językowych.
Wymiary godzinowe kursów:
 • Pojedyńcze lekcje / 149 zł/h
 • Polski 10h / 1450 zł za kurs
 • Polski 30h / 3990 zł za kurs
 • Polski 60h / 7490 zł za kurs
Kurs języka bankowego
Dostępne formy:
 • Stacjonarne
 • On-line
Wielkość
grupy:
1 os.
Poziomy:
 • A2/B1/B2/C1/C2
Cele kursów:
Kurs umożliwia pracę ze specjalistycznym słownictwem z dziedziny bankowości oraz lekturę tekstów branżowych, przygotowanie prezentacji etc.
Wymiary godzinowe kursów:
 • Pojedyńcze lekcje / 180 zł/h
 • Polski 10h / 1700 zł za kurs
 • Polski 30h / 4950 zł za kurs
 • Polski 60h / 9800 zł za kurs
Kursy przygotowujące do certyfikatu
Dostępne formy:
 • Stacjonarne
 • On-line
Wielkość
grupy:
1-2 os.
Poziomy:
 • B1/B2/C1/C2
Cele kursów:
Zindywidualizowane kursy obejmujące wstępny test oraz pracę nad obszarami stanowiącymi wyzwanie dla zdających.
Wymiary godzinowe kursów:
 • Pojedyńcze lekcje / 120 zł/h
 • Polski 10h / 1100 zł za kurs
 • Polski 30h / 3200 zł za kurs
 • Polski 60h / 6300 zł za kurs
Oferta Specjalna
Pierwsza lekcja oraz dojazd do klienta w granicach Warszawy gratis!
Aby umówić się na pierwszą darmową lekcję, wypełnij ankietę lub zadzwoń:
Masz pytania? Napisz do nas!

Co wyróżnia nasze lekcje języka polskiego?

1
Posiadamy 18 lat doświadczenia w nauczaniu języka polskiego
2
Dopasowujemy formy przekazywania wiedzy do pojawiających się przekształceń
3
Jesteśmy autorami podręczników oraz pomocy dydkatycznych
4
Szkolimy nauczycieli języka polskiego jako obcego

Dlaczego warto nauczyć się języka polskiego?

Decydując się na prywatne lekcje języka polskiego w StartPolish, możesz oczekiwać najwyższej jakości usług, które będą dla Ciebie ogromną pomocą w zakresie zapoznawania się z zasadami języka polskiego. Stawiając na nasz intensywny kurs języka polskiego dla obcokrajowców, pozwalasz nam wesprzeć Cię w podążaniu w kierunku założonych celów edukacyjnych. Z nami uda Ci się osiągnąć upragniony sukces i wynieść swoje umiejętności językowe na zadowalający poziom.

Korzyść # Profesjonalna nauka pozwala realizować codzienne potrzeby komunikacyjne.
Korzyść # Znajomość języka polskiego jest kluczowa w przypadku starania się o lepszą pracę.
Korzyść # Język polski jest piątym językiem w Europie. Mówi nim 42-45 mln ludzi.
Korzyść # Język jest kluczem do kraju i jego mieszkańców.
Korzyść # Polacy kochają obcokrajowców mówiących po polsku.

Bardzo często mówi się o języku polskim, że jest on najtrudniejszy na świecie. Rzeczywiście wiele czynników sprawia, że może on poszczycić się takim mianem, jednak my staramy się walczyć z tym stereotypem. Skutecznie uświadamiamy, że można nauczyć się języka polskiego, a potem posługiwać się nim z pełną świadomością.

A opłaca się to uczynić z wielu przyczyn. Przede wszystkim cudzoziemcy posiadający taką umiejętność mogą pochwalić się oryginalnym asem w rękawie i dzięki temu zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia pracy na terenie naszego kraju. Wiele osób z zagranicy decyduje się na poszerzenie swojej wiedzy w tym zakresie ze względu na przeprowadzkę do Polski i odczuwaną w związku z tym barierę komunikacyjną.

Kurs języka polskiego – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Chcesz nauczyć się języka polskiego? Nie zdecydowałeś jeszcze, czy będziesz na własną rękę zdobywał wiedzę, czy poszukujesz wsparcia w formie kursu językowego prowadzonego przez specjalistów? Wiele argumentów przemawia za tym, że to drugie rozwiązanie może przynieść o wiele więcej korzyści.

Dzięki takiej decyzji masz kontakt z profesjonalnymi lektorami, którzy potrafią w atrakcyjny sposób przekazać posiadaną wiedzę. Nauczyciele wskażą także, które pomoce dydaktyczne są najbardziej przydatne i pomogą w wyborze podręcznika dopasowanego do Twojego początkowego poziomu wiedzy. Zajęcia w szkole językowej odbywają się cyklicznie, zatem dajesz sobie tym samym szansę na regularne poszerzanie, powtarzanie i aktualizowanie swojej wiedzy.

To dobra recepta na przełamanie bariery językowej! W rezultacie wzrasta motywacja do nauki, a w razie chwilowego zwątpienia w swoje możliwości można znaleźć wsparcie.

Jakie są nasze priorytety?

Za główny cel stawiamy sobie jak najlepsze efekty osiągane przez naszych uczniów. Zależy nam, aby intensywny kurs języka polskiego dla obcokrajowców oraz wszystkie nasze inne zajęcia były dla nich źródłem ogromnej satysfakcji i radości z czynionych postępów. Nasze priorytety to: nauka komunikacji, efektywność każdej lekcji oraz konsekwentna realizacja przez uczniów zamierzonych celów językowych. Z nami możesz osiągnąć sukces i zacząć swobodnie posługiwać się językiem polskim w różnych codziennych, jak i oficjalnych sytuacjach.

FAQ

Cechuje nas elastyczność co do miejsca, w którym odbywają się zajęcia. Może to być biuro lub dom klienta. Idąc z duchem czasu, oferujemy również możliwość odbywania kursu online. Pokazujemy, że nauka zdalna może być tak samo efektywna, jak lekcje stacjonarne. Dla osób z Warszawy pierwsza lekcja oraz dojazd gratis!

Nasza różnorodna oferta sprawia, że każda osoba zainteresowana poznaniem języka polskiego znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie i dopasuje je do osobistych upodobań oraz potrzeb. Są to zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe, które odbywają się na wszystkich poziomach – od początkującego, aż po zaawansowany.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do uczniów oraz całych grup. W efekcie zapewniamy najwyższą jakość przeprowadzanych lekcji. Bazujemy na doskonale opracowanych materiałach dydaktycznych, które pozwalają na skuteczne i bezproblemowe opanowanie języka polskiego. Ponadto, na bieżąco obserwujemy zmieniającą się rzeczywistość i dopasowujemy formy przekazywania wiedzy do pojawiających się przekształceń.

Zapisz się na
kurs języka polskiego

Poznaj także inne nasze oferty:

Organizujemy dedykowane szkolenia dla instytucji, np. szkół językowych, organizacji non-profit oferujących kursy językowe, które chcą zadbać…

Nauka języków obcych bardzo często kojarzy się z mało atrakcyjnymi lekcjami, podczas których nauczyciel przekazuje teoretyczną wiedzę, a uczni…

pl-PL
X