Szanowni Klienci, w związku ze zmianą strony, dla Waszego komfortu korzystania z Flipbooków prosimy przed zalogowaniem się o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki: Windows: CTR + SHIFT + R MAC: Command + R lub skorzystanie z trybu incognito przeglądarki.

Reklamacje i zwroty

  • Klient może odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podawania przyczyny, przy czym termin ten liczony jest od chwili dostarczenia książek Klientowi.
  • W celu odstąpienia od umowy sprzedaży należy złożyć drogą mailową (na adres info@startpolish.pl) oświadczenie o odstąpieniu.
  • Klient ma również obowiązek niezwłocznie zwrócić książki, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy: START Agnieszka Małyska, ul. Siedlecka 37a m. 26, 03-768 Warszawa – przed upływem tego terminu.
  • Sprzedawca niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwraca Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy towaru do Klienta.
  • Klientowi przysługuje również prawo wymiany zamówionych książek na inne.
WYBIERAJĄC NAUKĘ ZE START POLISH, OTRZYMUJESZ:
Sprawdzoną metodę
Wypróbowane podręczniki
Dodatkowe materiały rozwijające wszystkie sprawności językowe
Kursy szyte na miarę
pl-PL
X