W StartPolish prowadzimy również kursy przygotowujące do zostania lektorem języka polskiego. Organizujemy odpowiednio zaprojektowane szkolenia, które pozwolą instytucjom takim jak szkoły, organizacje non-profit oferujące kursy językowe, itd. prowadzenie kursów językowych opartych o najbardziej aktualną wiedze z zakresu dydaktycznego, aby jak najlepiej zadbać o rozwój zawodowy swoich lektorów. Dodatkowo, nasze kursy dla lektorów kierujemy także dla fundacji i organizacji zatrudniających wolontariuszy jako lektorów JPJO.

Dzięki naszym kursom dla lektorów poszczególne osoby mogą lepiej przygotować się do przekazywania wiedzy z zakresu języka polskiego i udoskonalić swój warsztat językowy, aby móc w odpowiedni sposób kształcić obcokrajowców. Współpracujemy również z Federalnym Związkiem Nauczycieli Języka Polskiego w Niemczech, a także przeprowadzamy zajęcia z zakresu metodyki nauczania języka obcego na uczelniach wyższych. Tak bogate doświadczenie pozwala nam zdobyć wiedze na temat tego, jak efektywnie nauczać języka polskiego, aby następnie móc prowadzić kursy dla lektorów.

Mamy świadomość tego, że odpowiednio wykształcony lektor jest kluczem do sukcesu, który pozwoli przekazywać wiedzę dalej w sposób jak najbardziej efektywny. Przykładamy szczególną uwagę do edukacji lektorów, aby nauka języka polskiego przez obcokrajowców przebiegała coraz sprawniej.

Terminy i zakres szkolenia ustalamy indywidualnie.

Więcej informacji na temat warsztatów i szkoleń:
tel: +48 606 479 199 lub +48 606 128 024
e-mail: info@startpolish.pl

PRZYKŁADOWE WARSZTATY

1. Tygodniowy intensywny kurs doskonalenia zawodowego dla lektorów - edycja dla początkujących i zaawansowanych
2. Lekcja jako nauka komunikacji.
3. Metoda bezpośrednia w nauczaniu jpjo w praktyce.
4. Jak skutecznie uczyć wymowy na lekcji jpjo.
5. Nauczanie języka specjalistycznego na przykładzie języka polskiego w bankowości.
6. "Gramatyka dla praktyka", czyli nauczanie gramatyki w sposób funkcjonalny.
7. Prezentacja serii podręczników do nauki jpjo START.

Sprawdź również nasze pomoce dydaktyczne z języka polskiego dla lektorów!

Strona wyszukana po frazach:

lektor języka polskiego, lektor polskiego jako obcego, jak zostać lektorem, jak zostać nauczycielem polskiego dla obcokrajowców, szkolenia dla lektorów , szkolenia dla nauczycieli języka polskiego jako obcego

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapisz się do naszego newslettera, aby uzyskać informacje o aktualnych warsztatach i szkoleniach.

  Imię:

  Nazwisko:

  Telefon kontaktowy:

  Motywacja:

  Inne:

  Wypełniając ten formularz, dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, którym jest: Agnieszka Małyska, prowadząca działalność gospodarczą START Agnieszka Małyska, ul. Siedlecka 37a lok. 26, 03-768 Warszawa w celu wysyłki materiałów marketingowych nt. kursu języka polskiego. Swoją zgodę możesz wycofać w każdej chwili, pisząc na: info@startpolish.pl. Oświadczasz także, że zapoznałeś/aś się z treścią Polityki prywatności i plików cookies.
  Link do polityki prywatności i plików cookie


  [honeypot honeypot-999 id:honepolishstar]