Szkolenia i warsztaty dla lektorów języka polskiego

W STARTPolish prowadzimy również kursy przygotowujące do zawodu lektora języka polskiego, a także doskonalące umiejętności zawodowe lektorów. Organizujemy dopasowane do potrzeb kursy dla szkół, organizacji non-profit i innych instytucji, wykorzystując najbardziej aktualną wiedzę z zakresu dydaktyki, oferujących kursy językowe.

Terminy i zakres szkolenia ustalamy indywidualnie.
Zapisz się na
szkolenie dla lektorów

Przykładowe warsztaty

1
Tygodniowy intensywny kurs doskonalenia zawodowego dla lektorów
2
Lekcja jako nauka komunikacji
3
Metoda bezpośrednia w nauczaniu JPJO w praktyce
4
Jak skutecznie uczyć wymowy na lekcji JPJO.
5
Nauczanie języka specjalistycznego na przykładzie języka polskiego w bankowości.
6
"Gramatyka dla praktyka", czyli nauczanie gramatyki w sposób funkcjonalny.
7
Prezentacja serii podręczników do nauki JPJO START.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie dla lektorów

Dzięki naszym kursom dla lektorów poszczególne osoby mogą lepiej przygotować się do przekazywania wiedzy z zakresu języka polskiego i udoskonalić swój warsztat językowy, aby móc w odpowiedni sposób kształcić obcokrajowców. Współpracujemy również z Federalnym Związkiem Nauczycieli Języka Polskiego w Niemczech, a także przeprowadzamy zajęcia z zakresu metodyki nauczania języka obcego na uczelniach wyższych. Tak bogate doświadczenie pozwala nam zdobyć wiedze na temat tego, jak efektywnie nauczać języka polskiego, aby następnie móc prowadzić kursy dla lektorów.

Bardzo często mówi się o języku polskim, że jest on najtrudniejszy na świecie. Rzeczywiście wiele czynników sprawia, że może on poszczycić się takim mianem, jednak my staramy się walczyć z tym stereotypem. Skutecznie uświadamiamy, że można nauczyć się języka polskiego, a potem posługiwać się nim z pełną świadomością.

Mamy świadomość tego, że odpowiednio wykształcony i zmotywowany lektor jest gwarantem efektywnej nauki, dlatego przykładamy szczególną wagę do procesu doskonalenia zawodowego lektorów.

FAQ

Prowadzimy szkolenia na zamówienia firm i instytucji. Terminy ustalane są indywidualnie.

Prowadzimy zindywidualizowane szkolenia dla nauczycieli języka polskiego z zakresu metodyki nauczania JPJO, motywowania uczniów i organizacji nauczania w różnych grupach wiekowych, a także prezentujemy dostępne materiały dydaktyczne.

Cena szkolenia zależy od liczby godzin, liczby uczestników i jest ustalana indywidualne. Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnych webinariach prezentujących nasze podręczniki i metody.

Proszę śledzić naszą stronę internetową i stronę na FB:
https://www.facebook.com/STARTPolish.

Zapisz się na
szkolenie dla lektorów

Poznaj także inne nasze oferty:

Mamy 18-letnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Jesteśmy autorkami serii podręczników START do nauki języka polskiego.

Nauka języków obcych bardzo często kojarzy się z mało atrakcyjnymi lekcjami, podczas których nauczyciel przekazuje teoretyczną wiedzę.

pl-PL
X