Testy na 4 pory roku. Zestawy zadań dla osób przygotowujących się do EGZAMINU CERTYFIKATOWEGO z języka polskiego jako obcego

Autor

Marta Gołębiowska
Magda Grützmacher

ISBN

978-83-957525-9-9

Poziom

B1,

Wersja

papierowa

Typ okładki

miękka

Liczba stron

136

Format

25,5 x 20

Cena

69,00 

Produkt dostępny

Wysyłka w  24h

Masz pytania? Skontaktuj się!

Zbiór Testy na 4 pory roku jest adresowany przede wszystkim do osób samodzielnie przygotowujących się do egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego, które poszukują dodatkowych materiałów do sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Zawiera on cztery kompletne testy, z których każdy składa się z części testowanych na egzaminie: Rozumienie ze słuchu, Rozumienie tekstów pisanych, Poprawność gramatyczna, Pisanie i Mówienie. Są one zbliżone do oryginalnych testów egzaminacyjnych pod względem graficznym i treściowym, aby zdający mieli okazję oswoić się z egzaminem.

Książka ma wygodny format i w sposób zamierzony przypomina zeszyt, co – mamy nadzieję – zachęci. Czytelników do rozwiązywania zadań. Użytkownik naszego zbioru może bez trudu, korzystając z klucza, sprawdzić samodzielnie swoje odpowiedzi w częściach Rozumienie ze słuchu, Rozumienie tekstów pisanych, Poprawność gramatyczna oraz obliczyć swój wynik.

Autorki testów są doświadczonymi lektorkami oraz specjalistkami od wielu lat związanymi z polskim systemem certyfikacji, co gwarantuje merytoryczną jakość stworzonych przez nie materiałów.

Część zysków ze sprzedaży “Testów na 4 pory roku” zostanie przekazana na wsparcie Fundacji Ocalenie – https://ocalenie.org.pl/.

Informacje dodatkowe
Wymiary 25,5 × 20 cm
Kategoria

Certyfikacja jpjo, Podręczniki dla dorosłych

Poziom

B1

Wersja poroduktu

Papierowa – okładka miękka

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Testy na 4 pory roku. Zestawy zadań dla osób przygotowujących się do EGZAMINU CERTYFIKATOWEGO z języka polskiego jako obcego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opcje dostawy:
 • Kurier w Polsce
 • Kurier w Polsce - pobranie
 • Kurier w Europie
 • Paczkomaty Inpost
  14,00 zł
 • Paczkomaty InPost - pobranie
  18,00 zł
 • Darmowa dostawa ( PDF / Flipbook )
 • Darmowa dostawa
 • Flexible Shipping
Opcje płatności:
Szybkie przelewy online
Przelew tradycyjny
Płatność czekiem
Za pobraniem
PayPal