Szanowni Klienci, w związku ze zmianą strony, dla Waszego komfortu korzystania z Flipbooków prosimy przed zalogowaniem się o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki: Windows: CTR + SHIFT + R MAC: Command + R lub skorzystanie z trybu incognito przeglądarki.

Nauka języka polskiego dla Rosjan

Każdy chciałby posługiwać się paroma językami. Jedni mają łatwość w ich nauce, inni nie. Umiejętność mówienia w innym języku pozwala na swobodną komunikację i możliwość porozumienia się z obywatelem kraju, do którego przyjechaliśmy. Język polski może sprawiać trudność dla obcokrajowców, ze względu na szeleszczące brzmienia. Jesteś naszym sąsiadem? Może pochodzisz z Rosji? Nauka polskiego dla Rosjan może być prosta i efektywna, dzięki lektorom ze Start Polish!

Zalety języka polskiego

Każdy język jest ma swoje wady i zalety. Jedne są łatwiejsze, inne trudniejsze. W zależności od tego, do jakiego państwa jedziesz oraz którym językiem chcesz się posługiwać, warto jest znać chociaż podstawy, aby móc dogadać się z tubylcami. Zaletami języka polskiego jest przede wszystkim:

  • bogate słownictwo,
  • możliwość swobodnej komunikacji,
  • różnorodna forma przekazu,
  • walor piękna w kwestii słuchania go.

W zależności od metody nauczania dopasowanej do preferencji ucznia jednym nauka polskiego pójdzie szybciej innym dłużej. Każdy posiada indywidualne predyspozycje językowe i inaczej ocenia stopień trudności poszczególnej mowy obcej.

Lektor języka polskiego dla Rosjan

Jeśli chcesz zostać lektorem i nauczać języka polskiego zgłoś się na kurs w Start Polish. Jesteś na studiach polonistycznych i chcesz wzbogacić swoją metodykę o dodatkowe umiejętności? Może potrzebujesz się przebranżowić i nauczanie języka polskiego obcokrajowców to jest to, co chcesz teraz robić? Dodatkowo znasz rosyjski? Zatem do dzieła! Wystarczy zapisać się na kurs w Start Polish. Będąc wyszkolonym lektorem języka polskiego, bez problemu dobierzesz odpowiednią metodę i efektywnie nauczysz Rosjanina mówić po polsku. Dodatkowo Twoje umiejętności pozwolą na zapewnienie nauki w komfortowej atmosferze, które zapobiegną towarzyszącemu zazwyczaj stresowi. Nauka polskiego dla Rosjan to może być to, co będzie sprawiało Ci zawodową radość!

Jestem Rosjaninem i chcę nauczyć się mówić po polsku!

Przyjechałeś z Rosji do Polski? Znasz podstawy języka polskiego, ale chcesz poszerzyć zakres swojego słownictwa? W Start Polish masz możliwość nauki polskiego dla Rosjan. Dzięki wykwalifikowanym lektorom nauczysz się naszego ojczystego języka w przyjaznej atmosferze. Dodatkowo metodyka dobierana jest indywidualnie do predyspozycji ucznia. Proces nauczania wzbogacony jest także o odpowiednie podręczniki do języka polskiego oraz inne pomoce naukowe, z którymi Rosjanie poradzą sobie bez przeszkód. Zapraszamy!

WYBIERAJĄC NAUKĘ ZE START POLISH, OTRZYMUJESZ:
Sprawdzoną metodę
Wypróbowane podręczniki
Dodatkowe materiały rozwijające wszystkie sprawności językowe
Kursy szyte na miarę
pl-PL
X