Start 3 Higher Beginner Polish. Podręcznik Studenta – Flipbook

Autor

Kamila Dembińska
Agnieszka Małyska

ISBN

978-83-946939-6-1

Poziom

A2,

Wersja

Flipbook

Format

29,5 x 21

Podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego Start 3 kontynuuje założenia całej serii. Nacisk zostaje położony na podejście komunikacyjne. Rozwijane są główne sprawności językowe. Atrakcyjnie wprowadzone zostają konteksty kulturowe i krajoznawcze.

Pliki audio do pobrania ze strony.

FLIPBOOK – Co to jest?

Elektroniczna wersja podręcznika z możliwością wyświetlenia na ekranie komputera lub innego urządzenia i powiększenia. Doskonałe narzędzie do pracy z rzutnikiem lub tablicą multimedialną, a także w czasie lekcji on-line.

UWAGA! To nie jest PDF do pobrania. Wersji Flipbook nie można pobrać ani wydrukować.

Cena

59,00 

Produkt dostępny

Masz pytania? Skontaktuj się!

SPIS TREŚCI:

LEKCJA 1. Co za dzień!
LEKCJA 2. Jak ty wyglądasz?!
LEKCJA 3. Polak potrafi!
LEKCJA 4. Kto się lubi, ten się czubi!
LEKCJA 5. Mam tyle na głowie!
LEKCJA 6. Małe dzieci, mały kłopot…
LEKCJA 7. Elżbieta wraca do pracy.
LEKCJA 8. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!
LEKCJA 9. Kto nie lubi podróżować?!
LEKCJA 10. Święta, święta i po świętach!

 

START 3 Higher Beginner Polish

Podręcznik do nauki języka polskiego z CD przeznaczony do pracy na poziomie A2 (poziom wyższy początkujący). Zawiera 10 rozdziałów przeznaczonych do realizacji na 120 lekcjach. Rozwija i systematyzuje kompetencje komunikacyjne niezbędne na początkowym etapie zaawansowania. Obejmuje m.in. następujące tematy: opisywanie pogody i zjawisk atmosferycznych, reagowanie w sytuacjach awaryjnych, umawianie się na wizytę u lekarza, opisywanie samopoczucia i symptomów choroby, opisywanie wyglądu osób, relacjonowanie zdarzeń losowych, opisywanie czynności dnia codziennego, przedstawianie planów, wyrażanie emocji, opisywanie sytuacji zawodowej oraz kompetencji zawodowych, opisywanie typu, położenia, wielkości, kosztów eksploatacyjnych mieszkania, określanie lokalizacji, opisywanie środowiska naturalnego, klimatu i krajobrazu, wyrażanie opinii na temat problemów ekologicznych, opisywanie pokrewieństwa i relacji w rodzinie, opisywanie zwyczajów świątecznych, składanie życzeń, określanie miary, wagi i ilości.

Uważamy, że najskuteczniejszym sposobem nauki języka obcego jest metoda bezpośrednia. W rezultacie opracowaliśmy serię podręczników START do nauki na poziomach A0, A1 i A2. Wypełniają niszę na rynku podręczników do nauki języka polskiego jako obcego. Jesteśmy nie tylko autorkami serii podręczników do nauki języka polskiego, ale także doświadczonymi nauczycielami i założycielami szkoły języka polskiego dla obcokrajowców – KLUB DIALOGU. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z obcokrajowcami gwarantuje wysoką jakość treści i metodologii serii START.

Dzięki metodzie START uczniowie są w naturalny sposób wprowadzani w system języka i od samego początku zachęcani do mówienia po polsku. Podręcznik nie koncentruje się na gramatyce, która służy raczej jako pomoc w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Dzięki temu uczniowie nie czują się przytłoczeni informacjami, krok po kroku odkrywają i przyswajają reguły językowe i mogą od razu korzystać z nich w sytuacjach rzeczywistych. Podręcznik polecamy do pracy na kursach językowych lub do indywidualnej pracy z pomocą nauczyciela. Może być również wykorzystywany do samokształcenia przez zmotywowanych uczniów, jednak nie zawiera żadnych wyjaśnień w języku angielskim.

START 3 wraz z podręcznikami START 1 Survival Polish oraz START 2 Beginner Polish umożliwia pracę na kursie językowym przez 300 godzin lekcyjnych.

Dodatkowymi elementami serii są Zeszyty ćwiczeń i Zeszyty lektora, czyli ok. 200 stron dodatkowych pomocy dla lektora i ucznia, które umożliwiają pracę w oparciu o ten sam materiał gramatyczny i leksykalny.

Informacje dodatkowe
Kategoria

Podręczniki dla dorosłych

Poziom

A2

Serie

START

Wersja poroduktu

Flipbook

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Start 3 Higher Beginner Polish. Podręcznik Studenta – Flipbook”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opcje dostawy:
 • Kurier w Polsce
 • Kurier w Polsce - pobranie
 • Kurier w Europie
 • Paczkomaty Inpost
  14,00 zł
 • Paczkomaty InPost - pobranie
  18,00 zł
 • Darmowa dostawa ( PDF / Flipbook )
 • Darmowa dostawa
 • Flexible Shipping
Opcje płatności:
Szybkie przelewy online
Przelew tradycyjny
Płatność czekiem
Za pobraniem
PayPal